O Nas

Social media dla osoby która nie spędza na nich całego dnia mogą być przytłaczające. Misją naszej firmy jest rozwiązać ten problem. 

Aby tego dokonać musieliśmy zebrać najlepszych fachowców. A kto lepiej zna się na social mediach niż sami twórcy? Dlatego każdy z naszych pracowników na co dzień sam prowadzi swoje profile by być na bieżąco ze wszystkimi zmianami i trendami.

Dla klientów którzy nie chcą zajmować się prowadzeniem profili proponujemy kompleksową obsługę. W tym celu nieustannie szukamy nowych sposobów na rozwój marki klienta w internecie. My nie prowadzimy profili, my je budujemy i zapewniamy zasięgi!

Naszym celem jest również edukacja. W niektórych organizacjach znacznie lepiej sprawdzi się prowadzenie profili przez osobę z wewnątrz, a my jesteśmy w stanie przeszkolić taką osobę z wszelkich niezbędnych kompetencji, wyposażyć w strategię i nadzorować jej działania. W tym celu przeprowadzamy szkolenia dla firm bezpośrednio wykonywane przez założyciela Y Advertising – Y Dzięgielewskiego który działa w social mediach od 13 lat i w tym czasie zbudował profile które obserwuje ponad 3 mln osób. 

Ostatnim z pionów naszej działalności jest szeroka edukacja społeczności na temat social mediów. W tym celu na naszych profilach wstawiamy filmy edukacyjne oraz tworzymy kursy online z naszymi autorskimi technikami tworzenia treści do internetu.

 

Founder

Cześć, Nazywam się Y Dzięgielewski i jestem twórcą Y Advertising. Przez ostatnie 12 lat tworzyłem treści do internetu generując przy tym blisko pół miliarda wyświetleń oraz sprawiając, że obserwuje mnie w sieci ponad 3 miliony osób.

Podczas tego czasu naturalnie przyszło mi współpracować z wieloma firmami oraz agencjami. Wielu moich klientów było na tyle niezadowolonych z działań z agencjami, że zaczęli się zwracać do mnie bezpośrednio. Tak powstała nasza agencja. Postawiłem sobie za cel by zbudować kompetencje po stronie klienta tak, by mógł on faktycznie weryfikować działania zatrudnianych osób. Szybko zdałem sobie sprawę, że najlepszymi ekspertami do tworzenia treści dla firm, są osoby które już te treści tworzą i robią to z sukcesami – twórcy internetowi! Dlatego współpracując z nami masz pewność, że będzie obsługiwać Cię osoba która tworzyła profile obserowowane przez setki tysięcy osób.

Poznaj Nasz Team